preloader
Ochutnej kávu
You are here: Home \ Ochutnej kávu
Předplatné kávy
  • Poštovné zdarma v ceně
  • Možnost vrátit balíček po prvním měsíci
  • Celoživotní předplatné dokud ho sami nezastavíte

Vyberte si druh a gramáž předplatného kávy a od začátku dalšího měsíce můžete objevovat čerstvě upražené skvosty, které společně s pražiči vybíráme tak, aby byly degustační balíčky vždy pestré a chuťově vyvážené.

Součástí každého balíčku je i degustační karta, na které najdete veškeré informace o původu a chuti kávy, stejně jako degustační formulář, na který si můžete tipovat a zaznamenávat vaše vlastní poznatky a dojmy.

U předplatného na více měsíců máte možnost po prvním měsíci balíček vrátit a my vám zašleme peníze za celou objednávku zpátky. Nechceme prodávat za každou cenu, ale chceme spokojené zákazníky, a to za každou cenu. ;-)

Pokud se o svoji kávu už nikdy nechcete starat, vyberte si celoživotní předplatné, nastavte inkasní platbu na náš účet a my vám každý měsíc pošleme vybraný balíček dokud sami neřeknete stop.

page-subscription-image
Vyberte si variantu Vašeho předplatného
buy-coffee
1 měsíc
299 Kč

buy-coffee
3 měsíce
850 Kč

buy-coffee
6 měsíců
1600 Kč

buy-coffee
Doživotí
250 Kč/m.
(Nad 6 měsíců)

grinder

Pro nejlepší chuť je potřeba kávu pomlít těsně před podáváním. Doporučujeme koupit mlýnek na kávu, který umožní dělat ty nejlepší kávy díky nastavitelné hrubosti mletí.

Nastavitelnou hrubost mají všechny naše mlýnky. Vybírat můžete mezi praktickými nebo i dekorativními mlýnky. Všechny typy jsou ale vždy kvalitní a namelou kávu s naprostou přesností.

Balíček s předplatným expeduje za . Nezmeškejte ho!
Objednat